Manažer

Kožená aktovka – Jak ovlivňuje obchodní partnery

Obyčejná pánská kožená aktovka. Každý manažer si řekne, proč bych ji měl nosit? Nic na ní není. Děkuji, nepotřebuji. Stačí mi mobil, klíče od auta, peněženka a hotovo. Když si vyberu správný oblek, košili a kravatu, mám vystaráno a na obchodní jednání jsem připravený. Maximálně si vezmu do ruky nabídkový list, který obchodnímu partnerovi předložím, a jdeme na to. Pokud patříte mezi podobně smýšlející, nemusíte číst dále. Jestliže vás ovšem zajímá, jak si postavení při jednání vylepšit, pokračujte dále.

Kožená aktovka skvěle podtrhne váš profesionální vzhled

Kožená aktovka skvěle podtrhne váš profesionální vzhled

Každý prvek oblečení má při obchodním jednání svou funkci. Například bílá košile. Pokud si ji na jednání obléknete, jste na tom dobře. Obchodní partner vás vnímá jako člověka pořádného, který o sebe dbá. Zastupujete-li při jednání firmu, je i ona zárukou pořádku, kde se automaticky očekává, že dodávky zboží budou plněny včas a kvalita zboží bude taktéž v naprostém pořádku. Nebo. Tmavým a matným oblekem si budujete status rovnocenného obchodního partnerství, kde si každá strana přijde k ziskům rovnocenně. Tzn. fifty-fifty. Kdybyste měli na sobě oblek lesklý, působili byste příliš okázale a obchodní partner by mohl nabýt podvědomého dojmu, že vyděláte na spolupráci více než on. Prohlédněte si matné business obleky, které jsou skvělou volbou nejen na obchodní jednání, ale i do práce. A proč obyčejná aktovka?

Zkuste si sami představit, že k vám do kanceláře přijde muž a má při sobě koženou aktovku. Jak jej budete vnímat? Jako pracanta a dříče nebo jako floutka, který se na jednáních pouze vykecává a výsledky žádné? Buďte si jisti, že jako pracanta a dříče, který své práci rozumí. Aniž byste to tušili, pánská aktovka budí na okolí podvědomý dojem, že je plná pracovních materiálů, kalkulaček, statistik, plánů a jiného. V situaci, kdy se obchodní partner rozhoduje, s kým bude spolupracovat, má takovýto člověk s aktovkou vždy body navíc, protože se tváří jako profesionál. A věřte nebo ne, i kdyby ta aktovka byla prázdná. Podívejte se na koženou aktovku, se kterou uděláte vždy ten správný dojem.

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více