Svatební host

Jdete na svatbu? Čtěte, jak správně vybrat košili a kravatu, abyste vypadali skvěle

Často se na mě lidé obracejí s dotazem, jak se správně obléknout na svatbu, aby si před rodinou nevěsty nebo ženicha neudělali ostudu a aby vypadali skvěle. Současně s tím mi předkládají svou představu.

Posledně to byl návrh od paní, která chtěla svého muže obléknout na svatební hostinu do černého obleku, černé košile a stříbrné kravaty, protože ona bude mít černé šaty. Z pohledu barevného sladění páru je to správně. Ovšem pro léto a svatební oslavu se to nehodí. Přečtěte si, čeho se vyvarovat, abyste měli na svatbě ze sebe dobrý pocit a působili na okolí tím nejlepším dojmem.

Jak správně vybrat košili a kravatu na svatbu?

Na svatbu se skvěle hodí světlejší obleky, jako je například světle šedý

Na svatbu se skvěle hodí světlejší obleky, jako je například světle šedý

1. Potřebujete košili, ale nevíte jakou? Především si vždy oblékněte k pánskému obleku na svatbu košili s dlouhými rukávy. Košile s krátkými rukávy se mohou nosit pouze samostatně ke kalhotám. Rukávy košile by měly vyčnívat z rukávů saka. V opačném případě to bude na okolí působit tak, že máte oblek na svou postavu velký. Nebo hůř, že ho nosíte po starším bráchovi a nemáte na svůj nový.

2. Jaká barva košile je vhodná? Pro svatební hosty na svatbu je vhodná bílá barva nebo světlý barevný odstín košile. Stačí si pamatovat jednoduché pravidlo. Léto a denní čas do 18. hodiny = bílá a světlé barvy. Například svatby. Zima a večerní doba po 18. hodině = bílá a tmavé barvy, včetně černé. Například plesy.

3. Jakou barvu kravaty máte zvolit? Kravatu si vždy vybírejte s ohledem na barvu své košile a barvu oblečení partnerky, se kterou jdete na svatbu. Například k fialovým šatům partnerky si můžete obléknout světle fialovou košili a tmavě fialovou kravatu. Nebo bílou košili a lehce fialovou kravatu.

Podívejte se na ideální košile, kravaty a motýlky pro svatebního hosta. Nezapomeňte také na vhodný oblek na svatbu.

Jednoduchý trik

Škrtí vás kravata, nebo ji neradi nosíte? Rozhodně si ji nepovolujte. Nechcete přece už ve čtyři hodiny odpoledne působit tak, že jste společensky unaveni, jako by byly tři hodiny ráno. Raději si kravatu sundejte a schovejte ji do kapsy saka. Ovšem až po ukončení svatebního obřadu. Tu chvíli to prostě musíte vydržet.

Praktická rada

Pokud vás škrtí kravata, není to kravatou samotnou, ale malým průměrem límce košile. Buď jste přibrali na váze, nebo jste vybrali špatnou velikost košile. Vybírejte velikost košile tak, že volně strčíte prst mezi límec košile a krk. Tak je to správně a kravata už vás nebude škrtit.

Tip na závěr

Drahé oblečení není zárukou, že v něm budete vypadat skvěle. Pokud si budete kupovat oblek, košili, kravatu, obuv a opasek, nemusí vás to stát celou výplatu. Jak to udělat, abyste se mohli moderně obléknout za pár korun a vypadali dobře? Je to jednoduché. Stačí sledovat výjimečné AKCE, na kterých vyděláte.

Využijte AKCI 3+1 nejdražší ZDARMA, která vám umožňuje získat maximální úsporu peněz nejen pro vás, ale také pro vaše známé. A to proto, že od nás dostanete každou čtvrtou, nejdražší, položku ZDARMA.

Přijďte nakoupit s třemi přáteli, kolegy nebo rodinnými příslušníky do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI. Každý z vás může ušetřit až několik tisíc korun, nebo vyberete jednoho z vás, který bude mít zboží zcela ZDARMA.

Jak budete na svatbě sladěni vy? Napište mi na Facebook.

Přeji vám skvělé dny.

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více