Další rady a tipy

Jakou barvu opasku zvolit k obleku?

Základním pravidlem, že k obleku patří vždy kožený opasek, se většina mužů řídí správně. Když však dojde na výběr barvy, mnoho z nich si neví rady, po jakém opasku sáhnout. Přečtěte si, jak zkombinovat barvu obleku a opasku, abyste neudělali chybu.

K jakému obleku vynosíte černý opasek?

Černý opasek se perfektně hodí k jakémukoli tmavšímu obleku, jako je černý, tmavě modrý, tmavě šedý. Avšak pozor! Barva opasku by vždy měla ladit s barvou obuvi. Takže pokud zvolíte k obleku černý opasek, slaďte ho s černou obuví. Tato kombinace je ideální na denní i večerní společenské události nebo do práce.

K čemu si vzít hnědý opasek?

Hnědý opasek s hnědou obuví vynosíte k tmavším i světlejším obleku s výjimkou černého. Tato stylová kombinace vás promění v profesionála v práci a uděláte s ní skvělý dojem také na denních společenských událostech, jako je oslava jubilea nebo svatba.

 

Prohlédněte si kožené opasky, které navíc perfektně vynosíte i ve volném čase k džínům nebo bavlněným kalhotám.

Tip pro vás

Věděli jste, že skvělou alternativou k opasku jsou šle? Ať už máte rádi klasickou eleganci nebo chcete váš vzhled oživit, pánské kšandy vám v tom pomůžou. Vždy však volte buď opasek, nebo šle. Nikdy ne obojí najednou. Přečtěte si, jak šle vybrat a kam všude je vynosíte.

Akce

Výprodej pánských obleků

Potřebujete koupit pánský oblek do práce, na svatbu nebo jinou společenskou událost? Pořiďte si elegantní oblek ve výprodeji již od 2.999 Kč. Neutrácejte zbytečně a ušetřete až tisíce korun.

Čtěte více