Další rady a tipy

Jakou barvu opasku zvolit k obleku?

Základním pravidlem, že k obleku patří vždy kožený opasek, se většina mužů řídí správně. Když však dojde na výběr barvy, mnoho z nich si neví rady, po jakém opasku sáhnout. Přečtěte si, jak zkombinovat barvu obleku a opasku, abyste neudělali chybu.

K jakému obleku vynosíte černý opasek?

Černý opasek se perfektně hodí k jakémukoli tmavšímu obleku, jako je černý, tmavě modrý, tmavě šedý. Avšak pozor! Barva opasku by vždy měla ladit s barvou obuvi. Takže pokud zvolíte k obleku černý opasek, slaďte ho s černou obuví. Tato kombinace je ideální na denní i večerní společenské události nebo do práce.

K čemu si vzít hnědý opasek?

Hnědý opasek s hnědou obuví vynosíte k tmavším i světlejším obleku s výjimkou černého. Tato stylová kombinace vás promění v profesionála v práci a uděláte s ní skvělý dojem také na denních společenských událostech, jako je oslava jubilea nebo svatba.

 

Prohlédněte si kožené opasky, které navíc perfektně vynosíte i ve volném čase k džínům nebo bavlněným kalhotám.

Tip pro vás

Věděli jste, že skvělou alternativou k opasku jsou šle? Ať už máte rádi klasickou eleganci nebo chcete váš vzhled oživit, pánské kšandy vám v tom pomůžou. Vždy však volte buď opasek, nebo šle. Nikdy ne obojí najednou. Přečtěte si, jak šle vybrat a kam všude je vynosíte.

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více