Další rady a tipy

Tajemství bílých košil: Jak můžete výběrem barvy košile ovlivnit vaše okolí?

Bílá košile patří mezi módní kousky, které by rozhodně neměly chybět v šatníku žádného muže. V mnoha situacích vám totiž může pomoci k vytouženému úspěchu. V čem tedy spočívá její tajemství a pro které příležitosti byste si ji měli obléknout?

Bílá košile je ideální volbou na první obchodní jednání

Příklad outfitu do práce

Příklad outfitu do práce

Při prvním obchodním jednání s novým klientem je klíčové, jaký dojem na něj uděláte. Kromě vašich profesních kvalit může hrát důležitou roli i správný výběr oblečení. V bílé košili budete působit jako čistotný a spořádaný muž. Obchodní partner si tak stejný obrázek udělá i o vaší firmě. Pokud usoudí, že v ní panuje pořádek a může se na ni spolehnout, budete mít blíže k uzavření obchodu. Prohlédněte si bílé košile, ve kterých zanecháte dojem zkušeného profesionála.

Chcete na prvním obchodním jednání působit opravdu přesvědčivě? Přečtěte si, jakou kravatu zvolit.

Může vám pomoci i u maturity a dalších zkoušek?

Také u maturity nebo zkoušek na vysoké škole funguje bílá košile podobně, jako v případě prvního obchodního jednání. V bílé košili ve zkoušejících vyvoláte podvědomý pocit, že jste připravení a naučení. Tím si můžete zkušební komisi snadněji získat na svou stranu. Nebudou pak mít tendence vás zbytečně dusit a možná vám i leccos odpustí. Takto vypadají košile, ve kterých uděláte u zkoušek ten nejlepší dojem.

V bílé košili zazáříte také na společenských událostech

Ať už se chystáte na ples, svatbu nebo do tanečních, v bílé košili budete ve společnosti působit velmi elegantně. Díky bílé barvě navíc košili snadno zkombinujete s kravatou nebo motýlkem jakékoli barvy. Těmito doplňky se můžete perfektně barevně sladit s vaší partnerkou, abyste vypadali jako dokonalý pár.

Pro společenské události doporučujeme volit bílou košili s dvojitou nebo univerzální manžetou. Tu doplníte o manžetové knoflíčky, které ještě podtrhnou váš slavnostní vzhled. Podívejte se na košile, ve kterých manžetové knoflíčky perfektně vyniknou.

Akce

Výprodej pánských obleků

Potřebujete koupit pánský oblek do práce, na svatbu nebo jinou společenskou událost? Pořiďte si elegantní oblek ve výprodeji již od 2.999 Kč. Neutrácejte zbytečně a ušetřete až tisíce korun.

Čtěte více