Další rady a tipy

Tajemství bílých košil: Jak můžete výběrem barvy košile ovlivnit vaše okolí?

Bílá košile patří mezi módní kousky, které by rozhodně neměly chybět v šatníku žádného muže. V mnoha situacích vám totiž může pomoci k vytouženému úspěchu. V čem tedy spočívá její tajemství a pro které příležitosti byste si ji měli obléknout?

Bílá košile je ideální volbou na první obchodní jednání

Příklad outfitu do práce

Příklad outfitu do práce

Při prvním obchodním jednání s novým klientem je klíčové, jaký dojem na něj uděláte. Kromě vašich profesních kvalit může hrát důležitou roli i správný výběr oblečení. V bílé košili budete působit jako čistotný a spořádaný muž. Obchodní partner si tak stejný obrázek udělá i o vaší firmě. Pokud usoudí, že v ní panuje pořádek a může se na ni spolehnout, budete mít blíže k uzavření obchodu. Prohlédněte si bílé košile, ve kterých zanecháte dojem zkušeného profesionála.

Chcete na prvním obchodním jednání působit opravdu přesvědčivě? Přečtěte si, jakou kravatu zvolit.

Může vám pomoci i u maturity a dalších zkoušek?

Také u maturity nebo zkoušek na vysoké škole funguje bílá košile podobně, jako v případě prvního obchodního jednání. V bílé košili ve zkoušejících vyvoláte podvědomý pocit, že jste připravení a naučení. Tím si můžete zkušební komisi snadněji získat na svou stranu. Nebudou pak mít tendence vás zbytečně dusit a možná vám i leccos odpustí. Takto vypadají košile, ve kterých uděláte u zkoušek ten nejlepší dojem.

V bílé košili zazáříte také na společenských událostech

Ať už se chystáte na ples, svatbu nebo do tanečních, v bílé košili budete ve společnosti působit velmi elegantně. Díky bílé barvě navíc košili snadno zkombinujete s kravatou nebo motýlkem jakékoli barvy. Těmito doplňky se můžete perfektně barevně sladit s vaší partnerkou, abyste vypadali jako dokonalý pár.

Pro společenské události doporučujeme volit bílou košili s dvojitou nebo univerzální manžetou. Tu doplníte o manžetové knoflíčky, které ještě podtrhnou váš slavnostní vzhled. Podívejte se na košile, ve kterých manžetové knoflíčky perfektně vyniknou.

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více