Další rady a tipy

Potřebujete oblek na míru? Ušetřete čas i peníze a pořiďte si kombinovatelný oblek

Oblek na míru dnes potřebuje a vyžaduje řada mužů. Někteří chtějí kvalitu šitou na míru. Jiní chtějí vyjádřit své postavení. Další se potýkají s tím, že jim konfekční obleky prostě nesedí. Mnoho mužů má vypracované paže, široká ramena a štíhlé nohy. Jiní mají naopak užší hrudník, ale větší obvod přes stehna a lýtka, nebo mají jinak nekonfekční postavu.

Patříte i vy k těmto mužům a sháníte přesně padnoucí oblek? Jedinečné řešení, které vám ušetří čas i peníze, představuje kombinovatelný oblek. O co se jedná a jaké výhody nabízí?

Sako a kalhoty přesně na vaši postavu

U kombinovatelného obleku si můžete vybrat zvlášť velikost saka a kalhot. Nemusíte se tak vázat na jednu konfekční velikost celého kompletu, jako je tomu u běžných obleků. Díky tomu si vyberete sako i kalhoty přesně na vaši postavu. Oblek vám padne jako ušitý na míru, takže se v něm budete cítit pohodlně a skvěle vypadat.

Ušetříte čas i peníze

Za oblek na míru si pořádně připlatíte. Na jeho ušití navíc budete muset čekat klidně i měsíc. I expresní ušití trvá minimálně několik dní, a oblek se tak ještě prodraží.

Kombinovatelný oblek můžete mít hned a za zlomek ceny. Navíc si můžete vybrat z široké palety barev a střihů. Získáte tak oblek, který vám bude sedět jako ušitý na míru. Ušetříte si čas i peníze. Z jakých barev a střihů můžete vybírat?

Střihy pro každou postavu i příležitost

Kombinovatelný oblek Luca

Kombinovatelný oblek Luca

V pestré nabídce kombinovatelných obleků BANDI najdete obleky na míru každé postavě i příležitosti.

Bojíte se, že vám oblek ani při široké nabídce střihů nepadne? Nemusíte mít obavy. V každé značkové prodejně BANDI je vám k dispozici i profesionální krejčová. Ta vám upraví oblek na míru přesně dle vašich představ. Budete vypadat perfektně.

Barvy obleků

Kombinovatelný oblek Viconte

Kombinovatelný oblek Viconte

Matné obleky černé, tmavě modré a antracitové barvy jsou pro vás skvělou volbou do práce, do školy i na různé společenské události. Ideálně se hodí například na svatbu, na ples, do divadla, do tanečních i pro jiné příležitosti.

Neutrácejte zbytečně za oblek na míru. Stejně dobře vám padne i kombinovatelný oblek. Navíc ušetříte čas i peníze.

Přijďte si kombinovatelné obleky vyzkoušet do kterékoli prodejny módní značky Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám zde rádi pomohou s výběrem tak, abyste se v obleku cítili pohodlně a vypadali naprosto dokonale.

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více