Další rady a tipy

Potřebujete oblek na míru? Ušetřete čas i peníze a pořiďte si kombinovatelný oblek

Oblek na míru dnes potřebuje a vyžaduje řada mužů. Někteří chtějí kvalitu šitou na míru. Jiní chtějí vyjádřit své postavení. Další se potýkají s tím, že jim konfekční obleky prostě nesedí. Mnoho mužů má vypracované paže, široká ramena a štíhlé nohy. Jiní mají naopak užší hrudník, ale větší obvod přes stehna a lýtka, nebo mají jinak nekonfekční postavu.

Patříte i vy k těmto mužům a sháníte přesně padnoucí oblek? Jedinečné řešení, které vám ušetří čas i peníze, představuje kombinovatelný oblek. O co se jedná a jaké výhody nabízí?

Sako a kalhoty přesně na vaši postavu

U kombinovatelného obleku si můžete vybrat zvlášť velikost saka a kalhot. Nemusíte se tak vázat na jednu konfekční velikost celého kompletu, jako je tomu u běžných obleků. Díky tomu si vyberete sako i kalhoty přesně na vaši postavu. Oblek vám padne jako ušitý na míru, takže se v něm budete cítit pohodlně a skvěle vypadat.

Ušetříte čas i peníze

Za oblek na míru si pořádně připlatíte. Na jeho ušití navíc budete muset čekat klidně i měsíc. I expresní ušití trvá minimálně několik dní, a oblek se tak ještě prodraží.

Kombinovatelný oblek můžete mít hned a za zlomek ceny. Navíc si můžete vybrat z široké palety barev a střihů. Získáte tak oblek, který vám bude sedět jako ušitý na míru. Ušetříte si čas i peníze. Z jakých barev a střihů můžete vybírat?

Střihy pro každou postavu i příležitost

Kombinovatelný oblek Luca

Kombinovatelný oblek Luca

V pestré nabídce kombinovatelných obleků BANDI najdete obleky na míru každé postavě i příležitosti.

Obleky ušité v moderním střihu SLIM FIT jsou vyštíhlené. Tento střih pomůže vytvarovat vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy. Prohlédněte si například pánský oblek Viconte.

Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT je uvolněnější, takže vám nabídne dostatek volnosti v pohybu a zakryje i případné drobné nedokonalosti postavy. Budete se v něm cítit pohodlně a skvěle vypadat. Příkladem je pánský oblek Belfor.

Rovný střih COMFORT FIT ocení zejména muži s širším obvodem přes stehna, hrudník či v pase. Poskytne vám dostatek prostoru a maximální pohodlí, jako například pánský oblek Austen.

Bojíte se, že vám oblek ani při široké nabídce střihů nepadne? Nemusíte mít obavy. V každé značkové prodejně BANDI je vám k dispozici i profesionální krejčová. Ta vám upraví oblek na míru přesně dle vašich představ. Budete vypadat perfektně.

Barvy obleků

Kombinovatelný oblek Viconte

Kombinovatelný oblek Viconte

Matné obleky černé, tmavě modré a antracitové barvy jsou pro vás skvělou volbou do práce, do školy i na různé společenské události. Ideálně se hodí například na svatbu, na ples, do divadla, do tanečních i pro jiné příležitosti.

Neutrácejte zbytečně za oblek na míru. Stejně dobře vám padne i kombinovatelný oblek. Navíc ušetříte čas i peníze.

Přijďte si kombinovatelné obleky vyzkoušet do kterékoli prodejny módní značky Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám zde rádi pomohou s výběrem tak, abyste se v obleku cítili pohodlně a vypadali naprosto dokonale.

Akce

Výprodej pánských obleků

Potřebujete koupit pánský oblek do práce, na svatbu nebo jinou společenskou událost? Pořiďte si elegantní oblek ve výprodeji již od 2.999 Kč. Neutrácejte zbytečně a ušetřete až tisíce korun.

Čtěte více