Další rady a tipy

Víte, k jakému typu svetru se hodí kravata a kdy byste měli raději zvolit košili na rozhalenku?

Svetry s kulatým výstřihem, s véčkovým výstřihem, roláky a další. Také se v té záplavě svetrů ztrácíte a nevíte, co si k nim obléknout? Stačí si osvojit několik základních pravidel a můžete si být jistí, že neuděláte chybu. Přečtěte si, s čím zkombinovat jednotlivé typy svetrů, abyste v každé situaci vypadali naprosto dokonale.

Jak nosit pánský svetr s výstřihem do V

Příklad elegantního outfitu s košilí a kravatou

Příklad elegantního outfitu s košilí a kravatou

Svetr s véčkovým výstřihem je v kombinaci s košilí a kravatou považován za nejformálnější. To znamená, že si jej můžete obléknout také k pánskému obleku. I když vás čeká pracovní porada, budete mít jistotu, že jste oblečeni správně. Dejte si však pozor na to, aby výstřih nebyl příliš hluboký. Jak by měl tedy ideálně vypadat? Podívejte se, jak by měl správně vypadat outfit s pánským svetrem s véčkovým výstřihem.

Pro méně formální příležitosti a ve volném čase si můžete svetr s véčkovým výstřihem obléknout spolu s košilí, doplnit jej volnočasovým sakem nebo vzít přímo na tělo. Takto dokonale oblečeni můžete směle vyrazit na rande nebo večeři s přáteli.

Možnosti využití pánského svetru s kulatým výstřihem

Svetr skvěle vynosíte i samotný

Svetr skvěle vynosíte i samotný

Svetr s kulatým výstřihem je obecně považován za méně formální. A to z toho důvodu, že se pod něj nosí pouze tričko, či košile bez kravaty, z které je však vidět pouze část límce. Doporučujeme k němu i košili s rozhalenkou. Můžete jej nosit k obleku do zaměstnání, pokud nemáte striktně daný firemní dress code, který vás omezuje. V kombinaci s košilí a sakem vám skvěle poslouží i pro méně formální společenské události, jako je koncert, vernisáž nebo firemní večírek. Podívejte se na barevné modely pánských svetrů s kulatým výstřihem a vyberte si ten pravý pro vás.

Vzhledem k tomu, že kulatý výstřih nedává příliš vyniknout košili ani tričku, bývá často právě svetr základem celého outfitu. Nebojte se proto ani výraznějších barev. Pokud si obléknete svetr přímo na tělo, uděláte rovněž perfektní dojem a je jedno, zda si k němu vezmete kalhoty nebo rifle. Prohlédněte si exkluzivní džíny, které skvěle doplní všechny svetry.

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více