Student

Jak se obléknout do tanečních, zaujmout slečny a nezůstat na ocet?

Studenti se chystají do tanečních. Pro mnohé je to životní zážitek, ze kterého si odnáší skvělé vzpomínky. Někdy je ovšem těm zážitkům potřeba trošku pomoct. Třeba proto, aby mladý muž nezůstal na ocet jen kvůli tomu, že se špatně oblékl. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, které vám pomůžou k tomu, abyste na plese udělali dojem a vypadali skvěle. Jaké triky fungují, aby se o vás slečny v tanečních popraly?

Jak správně vybrat oblek, košili a kravatu do tanečních?

1. V jakém obleku budete vypadat skvěle? Tmavý oblek vám přidá na důrazu a mužnosti, což zvyšuje vaši šanci na úspěch u slečen. Je potřeba vědět, že mladé slečny upřednostňují o pár let starší mladíky, než jsou ony samy. Oblekům ze světlých látek se vyhněte. Taneční jsou společenská večerní událost pořádaná v zimním období. Zde platí, že je potřeba mít pouze tmavý oblek. A hlavně. Kdybyste měli světlý oblek, muži v tmavých oblecích vás mohou zastínit a vy nebudete vidět.

Pokud chcete oblek pro univerzální využití, například k maturitě, zvolte oblek z matné látky. Jestli se ale chcete ukázat v tom nejlepším světle, oblékněte si lesklý oblek. Podívejte se na pánské SLIM obleky BANDI. Tyto modely udělají chlapa i z mimina.

2. Jakou máte zvolit barvu košile do tanečních? Doporučuji košili bílé barvy. Bílá košile má svůj význam při vytváření dojmu na okolí. Budete v ní působit, že jste čistotný a pořádný, což slečny kvitují. Mají rády muže, kteří o sebe dbají. Pokud se vám nechce do bílé, můžete zvolit jednobarevnou košili bez vzoru.

Oblíbené a moderní jsou odstíny fialové, modré nebo bordó. Barevné košile doporučuji až poté, co budete mít partnerku a budete se chtít barevně sladit s barvou jejích šatů nebo doplňků. Do této chvíle pracujte pouze s košilí v bílé barvě.

3. Podle čeho si vybrat barvu kravaty? a) S bílou košilí to máte jednoduché. Můžete si vzít kravatu jakékoli barvy. b) U barevné košile můžete zvolit kravatu stejné barvy, ale v jiném odstínu. Například tmavě fialová košile a světle fialová kravata. Chcete-li na slečnu zapůsobit, doporučuji vybírat barvu kravaty podle barvy jejích šatů. Každé ženě se líbí, když jste perfektně sladěni a vypadáte jako dokonalý pár.

Pro příklad. Budete mít informaci o tom, že si partnerka na příští hodinu tanečních oblékne modré šaty a stříbrné doplňky. Pokud to nebudete vědět, nenápadně si to u slečny zjistěte. Na tuto hodinu tanečních si můžete obléknout a) tmavě modrou košili v lesku a stříbrnou kravatu, b) bílou košili a modrou kravatu.

Pozor! Často se mi stává, že se muži shánějí po naprosto stejném odstínu kravaty, jako je odstín šatů partnerky. To vůbec není nutné. Stačí, když budete sladěni ve stejné barvě. Modrá je prostě modrá. Ať už ve světlém nebo tmavém odstínu.

Trik pro vás, nejen do tanečních

Působíte mladistvým dojmem? Nevadí. Oblekem si můžete přidat až pět let navíc. Jak? Jednoduše. Vyberte si do tanečních oblek s vestou, takzvaný trojdílný, který každému mladému muži přidá na věku a dodá na mužnosti.

Výhodou trojdílného obleku je, že si můžete ve společnosti odložit sako. Ovšem za určitých podmínek: a) Celá vesta musí být ušitá z oblekové látky. V případě, že má vesta zadní díl z lesklé nebo podšívkové látky, sako si v žádném případě neodkládejte. b) Sako si můžete odložit až po oficiální části programu. Například po slavnostním zahájení, představení se partnerce nebo po tancích, kde se předvádíte publiku a podobně.

Čeho se vyvarovat?

Pokud jste dobře oblečeni, vyvarujte se dvou nejčastějších prohřešků, kterých se mladí muži dopouštějí. Ten první je špinavá obuv bez šněrování. Dbejte vždy na to, abyste měli společenskou obuv se šněrováním a hlavně, aby byla čistá a vyleštěná.

Ten druhý prohřešek je opravdu velký faul. Sportovní barevné bundy do pasu na pánské obleky. Když si na sebe vezmete k obleku do tanečních sportovní nebo volnočasovou bundu, celý outfit vezme za své a vaše investice do společenského oblečení je rázem pryč. Ke společenskému oblečení, jako je pánský oblek, patří vždy jen plášť nebo kabát. A to takový, který svou délkou zakryje sako. Zkuste si představit dva mladíky v tanečních. Jednoho v obleku a tmavém kabátu a druhého v obleku a v zelené krátké zimní bundě. Který bude mít navrch? Co myslíte? Podívejte se na vhodné pánské kabáty BANDI k pánských oblekům.

Tip na závěr

Když budete v tanečních vypadat skvěle, nebudete mít nouzi o nabídky tanečních partnerek. Za oblečení ovšem nemusíte utratit desetitisíce. Nakupujte chytře a ušetříte. Domluvte se s přáteli a využijte AKCE 3+1 nejdražší zdarma. Každý čtvrtý kus oblečení máte ZADARMO. To se týká i obleků!

PS:

Taneční mistři si ve svých kurzech sami určují, jaký bude dress code pro mladé muže. Pokud je taneční mistr profesionál a jeho taneční jsou prestižní, dress code je jasný: černý oblek, bílá košile, černý motýlek, lesklá obuv, opasek a bílé rukavičky. To znamená přesně podle společenské etikety.

Pokud nemusíte plnit dress code, víte alespoň to, na jaké profesionální úrovni se pohybuje taneční mistr-nemistr a co od tanečních můžete či nemůžete očekávat. Držte se i tak osvědčeného a buďte v tanečních za sebe. Je to správně a funguje to. U slečen vyhrává jen úspěšný a dokonale oblečený mladý muž. Abych nezapomněl. Tady jsou ty společenské bílé rukavičky.

Přeji vám v tanečních spoustu skvělých zážitků.

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více