Student

Nejčastější chyba studenta? Nesprávně oblečený – draze oblečený

Blíží se doba, kdy se studenti čtvrtého ročníku na středních školách připravují na maturitní plesy nebo stužkovací večírky. Kdo nemá oblek, shání ho. Někdo koupí dobře, někdo ne. Proč? Přečtěte si, jak vyzrát nad nákupem pánského obleku tak, abyste nevybrali špatně a ušetřili tisíce korun.

Jaký pánský oblek je pro maturanta ten správný?

Předně je třeba rozlišit, pro jakou událost oblek potřebujete. Jde-li student na oslavnou událost, což je například maturitní večírek, je skvělé, když si oblékne lesklý a tmavý oblek. Bude v něm vypadat určitě dokonale. Ovšem pozor! Pokud tentýž oblek bude chtít obléknout k maturitní zkoušce, je to již špatná volba. Maturitní zkouška se řadí mezi pracovní události, kde je potřeba volit vždy pánský oblek v matném provedení.

Pokud byste studentovi koupili k maturitnímu večírku lesklý oblek, museli byste před maturitní zkouškou kupovat ještě jeden oblek, matný.

Doporučuji tedy studentům a především rodičům, aby v případě, že nechtějí zbytečně utrácet, nekupovali studentovi před obdobím maturitních večírků lesklý oblek. Vždy pouze matný a tmavý. Takový typ obleku může poté použít pro jakoukoli událost. Na maturitní večírek nebo ples a následně i k maturitní zkoušce. Podívejte se, jak má správně vypadat pánský oblek vhodný pro studenta.

Proč je k maturitě lesklý oblek naprosto nevhodný? U zkoušky byste v lesklém obleku vypadali příliš okázale, a tím byste mohli zkušební komisi podvědomě provokovat. Jen blázen by chtěl, aby ho zkoušející u maturity dusili. Přečtěte si, jak to funguje, v článku Jednoduché triky pro maturanty, jak si oblečením ulehčit zkoušky.

Praktické rady pro vás

Pánský oblek je společenské oblečení, nikoli sportovní mikina. Proto byste měli mít základní povědomí o tom, jak jej nosit, abyste byli úspěšní. Přečtěte si 10 základních rad, jak nosit pánský oblek a čeho se vyvarovat.

Přeji vám na maturitních plesech a večírcích spoustu skvělých zážitků.

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více