Volný čas

Jak se obléknout na rande a mít u ženy větší šance na úspěch

Jdete na rande? Chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Nevěříte? Položte si otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen. Co je na nich jiného a v čem mají výhodu oproti vám? Jedná se o triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

Jaké oblečení na mužích ženy přímo zbožňují

Co si vzít na sebe, když jdete na rande? Je to velice jednoduché. K úspěchu vám pomůže pánský oblek. Pokud bude moderní a slušivý, máte jistotu, že lepší volba oblečení pro takovouto událost neexistuje. Proč? Protože pánský oblek je stejným magnetem na ženy jako uniforma kapitána letadla. Ženy totiž milují muže v uniformách.

Když si vezmete na rande jiné oblečení než pánský oblek, snižujete si šance na úspěch. Proto se držte ověřeného a šusťákové tepláky nebo mikiny nechte doma. I kdyby to mělo tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete. Podívejte se na elegantní obleky od BANDI.

Jak jednoduše uvolnit formální dojem

K pánskému obleku patři košile, kravata, opasek a společenská obuv. Podívejte se na vhodné modely kravat SLIM na rande. Co ovšem dělat v případě, když žena přijde na rande v džínách a mikině? Nezoufejte! Stačí, když uvolníte váš formální dojem. Například tím, že si sundáte kravatu a schováte ji do kapsy saka. Zároveň si rozepnete horní knoflíky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu.

Kravatu si nikdy nepovolujte. Jednak zničíte dojem uniformy a hlavně budete působit, že jste společensky unaven. Můžete dokonce působit tak, že jdete přímo z pánské noční jízdy, která byla hodně divoká. Takováto vizáž vám moc bodů u ženy nepřidá. Proto raději kravatu rozvázat a schovat do kapsy saka.

Pokud budete vybírat pánský opasek ke kalhotám, volte jednoduché a elegantní spony. Na této stránce se podívejte, jak má vypadat správný pánský opasek ke kalhotám. Ženy sponu opasku vnímají jako šperk, který vás zdobí. Tedy stejná funkce, jako prsten a podobně. Pokud máte na sobě stříbrné šperky, volte vždy sponu opasku stříbrnou. Nedoporučuji vám kombinovat kovové prvky v barvě imitace zlata a stříbra. Například zlatý náramek a stříbrná spona opasku. Žena vás musí vnímat jako muže, který má vkus.

Nejen oblečení vám pomůže

Nikdy se nenechte vyvést z míry jejím oblečením. A to ani v případě, že ona přijde například v teniskách. Vy jste na rande oblečený správně. Vaším cílem je udělat na ni dojem. Ostatní jde stranou.

A nezapomeňte! Na rande nikdy nechoďte bez květiny. Stačí jedna růže a máte správně nakročeno k vašemu úspěchu.

O čisté obuvi, ostříhaných nehtech a skvělém parfému psát jistě není potřeba. To je přece samozřejmost.

Přeji vám hodně štěstí.

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Značkové obleky v akci

Využijte exkluzivní akci na značkové pánské obleky. Ušetřete až 2.100 Kč. Akce platí pouze do 7. 1. 2020.

Čtěte více