Volný čas

Kalhoty chinos – pohodlí a styl v jednom

Máte rádi uvolněný ležérní styl a přitom chcete být oblečeni elegantně? Doplňte váš šatník o pánské kalhoty chinos, které patří mezi módní hity volnočasové módy. Perfektně je vynosíte nejen ve volném čase, ale také v práci. Navíc můžete vybírat z mnoha barev. Díky tomu objevíte nové stylové kombinace a každý den vytvoříte jiný outfit. Podívejte se, v jakém outfitu vám to bude slušet nejvíce.

Dokonalá volba do kanceláře i na rande

Barevné kombinace vám přidají na styluKalhoty chinos by neměly chybět v šatníku žádného muže. Ať už zvolíte jakoukoli barvu, dosáhnete velmi osobitého, přitom stále elegantního vzhledu. Pánské kalhoty chinos v kombinaci s tričkem, košilí, rolákem i sakem vynosíte ve volném čase. Například na procházku městem, do restaurace s přáteli nebo na oběd s rodinou. Formálnějšího vzhledu dosáhnete kombinací kalhot v decentních barvách, košile s kravatou a pánského saka. Tento outfit skvěle doplní váš profesionální vzhled v práci, budete tak na ostatní působit dojmem muže, který své práci rozumí.

Stylová kombinace s módními doplňky

Kalhoty typu chinos budou vypadat ještě lépe, když je doplníte volnočasovým opaskem. Přidá vašemu vzhledu na stylu a zároveň vám kalhoty budou držet stále ve stejné výšce. Zvolit můžete také elegantní kožený opasek, který využijete i do oblekových kalhot. Prohlédněte si nabídku pánských opasků a vyberte si podle vašich představ.

Nevíte, s jakou obuví zkombinovat chinos v létě? Volnočasové kalhoty se skvěle hodí ke koženým mokasínům, ve kterých se budete cítit velmi příjemně i během delšího nošení. Vybírat můžete z moderních odstínů barev, díky tomu snadno sladíte váš outfit. Podívejte se na pohodlné kožené mokasíny BANDI.

Tip navíc

Věděli jste, že pánské kalhoty chinos jsou ideální volbou také v případě, že v zaměstnání musíte dodržovat dress code Business Casual? Přečtěte si, s čím kalhoty zkombinovat, abyste i v práci vypadali skvěle.

Mohlo by vás dále zajímat

Každý muž se ve svém životě ocitne v situaci, kdy se chce ukázat před ženou v tom nejlepším světle. Když se chystá na rande, vyčistí si boty a dá si…

Čtěte více

Jdete na rande? Chcete, aby vám žena dala přednost před ostatními muži? Když se správně obléknete, získáte výhodu oproti konkurentům. Nevěříte? Položte si otázku, proč jsou kapitáni letadel idolem žen.…

Čtěte více