Volný čas

Proč mají muži v oblecích větší úspěch u žen?

Každý muž se ve svém životě ocitne v situaci, kdy se chce ukázat před ženou v tom nejlepším světle. Když se chystá na rande, vyčistí si boty a dá si záležet na účesu. Pak si ale položí otázku, co na sebe, aby ženu zaujal. A hlavně. Aby ji získal! Jak to udělat, aby vaše oblečení zapůsobilo? A proč jsou kapitáni letadel idolem snad každé ženy? Jde pouze o jednoduché triky v oblékání, které můžete použít i vy. Čtěte, jak na to.

Pánský oblek je uniforma

Je všeobecně známou věcí, že se ženám při pohledu na kapitána letadla podlamují kolena. Není se čemu divit. Kapitán je perfektně oholený, učesaný a má na sobě dokonalou uniformu. A věřte nebo ne, právě uniforma je to jediné, co ho odlišuje od ostatních mužů. Jen si představte, že by ten samý muž byl oblečený do tepláků. Ženy by si ani nevšimly, že kolem nich prošel. Ženy totiž milují muže v uniformách.

Teď si jistě říkáte: „No, jo! Ale kde já vezmu uniformu?“ Je to jednoduché. Pánský oblek je naprosto stejným magnetem na ženy. Držte se ověřeného. Šusťákové tepláky nebo mikinu nechte doma. I kdyby to mělo tři pruhy nebo nápis přes celá záda. Na to ženu nedostanete. Vždy si na rande oblékněte pánský oblek nebo alespoň sako.

Kdy si vzít oblek a kdy jen sako?

1. SITUACE – rande se bude konat v kině, v kavárně nebo na jiném neformálním místě

Na takový typ rande možná dívka přijde v tričku, džínách a teniskách. Že nemá na sobě šaty, nevadí. Vy si držte uniformovaný vzhled. Oblékněte si například džíny, košili a hlavně nezapomeňte na sako. Podívejte se na vhodná volnočasová saka. K tomu si uvažte SLIM kravatu a boty bez šněrování, takzvané mokasíny. Půl uniformy máte na sobě a dílo je hotovo.

2. SITUACE – ženu jste pozval na večeři do restaurace, do divadla nebo podobnou večerní společenskou událost

Oblékněte si pánský oblek, košili, kravatu a šněrovací matnou obuv. Pokud přijde žena na rande v šatech, nechte outfit beze změn. V případě, že přijde oblečená v džínách, bude stačit, když uvolníte váš formální dojem. Například tak, že si sundáte kravatu a rozepnete dva horní knoflíčky košile. Tím se dostatečně přizpůsobíte jejímu volnočasovému stylu. Z uniformy v žádném případě neuhýbejte a držte si tento vzhled!

Trik navíc

Košile nemusíte nosit jenom k obleku. Volnočasové košile od BANDI jsou navrženy tak, abyste je mohl nosit na více způsobů. Ráno košili můžete obléknout s kravatou na obchodní schůzku. Večer kravatu sundáte, rozepnete límec a vyhrnete rukávy. Vytvoříte tak ležérní vzhled nedbalé elegance, který ženy přímo milují.

Přeji vám hodně štěstí.

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více