Manažer

Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch

Kolegové i nadřízení vás posuzují také podle toho, jak se v práci chováte a jak se oblékáte. Jedná se o podvědomý dojem. Věřte nebo ne, ale i košile může ovlivnit to, jak budete v kolektivu oblíbený i to, jak vysoké odměny dostanete. Přečtěte si jednoduché triky v oblékání, jak nevypadat každý den v práci stejně.

Jakou košili si vzít do zaměstnání?

Při výběru barvy košile je důležité rozlišit, zda jdete na obchodní jednání s klientem nebo budete celý den v kanceláři. Na první jednání vám doporučuji obléknout vždy bílou košili, díky které budete působit důvěryhodným dojmem. Ale pozor. Pokud pracujete v kanceláři a denně se vídáte se svými kolegy a vedením, je nošení pouze bílé košile nevhodné. Kolegové by vás mohli považovat za nudného a nečistotného. Šéf dokonce může nabýt dojmu, že nejste kreativní a už od vás nemůže nic očekávat. A aby toho nebylo málo, ženy si oblečení všímají mnohem více než muži.

Proto nepodceňujte výběr košile. Obměňte váš šatník o více barevných košil. Mezi oblíbené a stále moderní barvy patří světlé odstíny modré, fialové a šedé.

Jednoduchý trik

Nemusíte utratit desetitisíce za několik druhů obleků, abyste v práci vypadali každý den jinak. Stačí, když budete střídat barvy a vzory košil nebo kravat. Pokud jeden den přijdete do práce v modro-bílé kombinaci doplňků a druhý den v šedo-fialové, budete na okolí působit dojmem, že máte celý nový outfit, včetně obleku. Věřte mi. Funguje to.

Podívejte se na pánské košile v AKCI, které jsou navržené podle nejnovějších trendů ve světové módě. Vytvořte si několik nových outfitů, které vás nebudou skoro nic stát.

Praktická rada

Víte o tom, že můžete nosit pod sako také svetr nebo vestu? Pánské svetry jsou skvělou volbou pro podzimní i jarní období. Zahřejí vás a zároveň oživí váš vzhled.

Tip navíc

Věrnostní VIP karta vám přináší skvělé výhody, abyste zbytečně neutráceli. Nyní získáte až 15% slevu na každý nákup. A to ještě není všechno. Každý měsíc pro vás budou vybrané produkty, a to i z nové kolekce, za speciální VIP cenu. Díky tomu ušetříte až tisíce korun. Přečtěte si, jak se stát VIP klientem a čerpat exkluzivních výhod a slev u BANDI.

Přeji vám hodně pracovních úspěchů

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Výprodej pánských obleků

Potřebujete koupit pánský oblek do práce, na svatbu nebo jinou společenskou událost? Pořiďte si elegantní oblek ve výprodeji již od 2.999 Kč. Neutrácejte zbytečně a ušetřete až tisíce korun.

Čtěte více