Manažer

Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch

Kolegové i nadřízení vás posuzují také podle toho, jak se v práci chováte a jak se oblékáte. Jedná se o podvědomý dojem. Věřte nebo ne, ale i košile může ovlivnit to, jak budete v kolektivu oblíbený i to, jak vysoké odměny dostanete. Přečtěte si jednoduché triky v oblékání, jak nevypadat každý den v práci stejně.

Jakou košili si vzít do zaměstnání?

Při výběru barvy košile je důležité rozlišit, zda jdete na obchodní jednání s klientem nebo budete celý den v kanceláři. Na první jednání vám doporučuji obléknout vždy bílou košili, díky které budete působit důvěryhodným dojmem. Ale pozor. Pokud pracujete v kanceláři a denně se vídáte se svými kolegy a vedením, je nošení pouze bílé košile nevhodné. Kolegové by vás mohli považovat za nudného a nečistotného. Šéf dokonce může nabýt dojmu, že nejste kreativní a už od vás nemůže nic očekávat. A aby toho nebylo málo, ženy si oblečení všímají mnohem více než muži.

Proto nepodceňujte výběr košile. Obměňte váš šatník o více barevných košil. Mezi oblíbené a stále moderní barvy patří světlé odstíny modré, fialové a šedé.

Jednoduchý trik

Nemusíte utratit desetitisíce za několik druhů obleků, abyste v práci vypadali každý den jinak. Stačí, když budete střídat barvy a vzory košil nebo kravat. Pokud jeden den přijdete do práce v modro-bílé kombinaci doplňků a druhý den v šedo-fialové, budete na okolí působit dojmem, že máte celý nový outfit, včetně obleku. Věřte mi. Funguje to.

Podívejte se na pánské košile v AKCI, které jsou navržené podle nejnovějších trendů ve světové módě. Vytvořte si několik nových outfitů, které vás nebudou skoro nic stát.

Praktická rada

Víte o tom, že můžete nosit pod sako také svetr nebo vestu? Pánské svetry jsou skvělou volbou pro podzimní i jarní období. Zahřejí vás a zároveň oživí váš vzhled.

Tip navíc

Věrnostní VIP karta vám přináší skvělé výhody, abyste zbytečně neutráceli. Nyní získáte až 15% slevu na každý nákup. A to ještě není všechno. Každý měsíc pro vás budou vybrané produkty, a to i z nové kolekce, za speciální VIP cenu. Díky tomu ušetříte až tisíce korun. Přečtěte si, jak se stát VIP klientem a čerpat exkluzivních výhod a slev u BANDI.

Přeji vám hodně pracovních úspěchů

Andrej Bandi Vámoš

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více