Společenská událost

Co si obléknout k pánskému obleku v zimě? Kabát nebo bundu?

Venku je mínus deset stupňů a vy se chystáte na společenskou událost. Oblékli jste si dokonale padnoucí společenský oblek, vyleštili boty, košili doplnili o luxusní manžetové knoflíčky. Hotovo. Jste ztělesněním slova elegán. Nyní už jen něco teplého na sebe a můžete vyrazit. A právě teď nastává ten kritický moment, kdy si výběrem svrchníku můžete status elegána udržet nebo se zcela módně odprásknout. Co na sebe? Bundu nebo kabát?

Netahejte za sebou růžového slona

Žijeme v době, kdy se nosí všechno a všude. Je každého věcí, co si na sebe oblékne. V případě, že vycházíte do společnosti v pánském obleku a záleží vám na tom, jak vypadáte, je více než vhodné, abyste si na sebe oblékli kabát. Když si vezmete krátkou červenomodrou sportovní bundu, je to vaše věc. V takovém případě ovšem neočekávejte, že budete vnímán jako elegán. Možná se za vámi někdo otočí. Ale to jen proto, aby se podíval, jaký módní zázrak jste vytvořili. Kdybyste po městě táhli za sebou růžového slona, efekt by byl stejný.

Jaký pánský kabát vybrat?

Kabát vynosíte zejména v podzimních a zimních měsících, pro které se hodí především tmavé odstíny barev. Tmavý oblek proto dokonale doplníte pánským kabátem černé, tmavě modré nebo tmavě šedé barvy. Pokud jste muž nižší postavy, doporučujeme volit kabát o kratší délce. Co znamená kratší? Jednoduchá pomůcka pro vás. Je to taková délka, která pouze zakryje délku saka. Více není potřeba. Doba dlouhých kabátů po kotníky je sice pryč, ale kdyby se takový v šatníku našel, je vhodný pouze pro vyšší muže. Vám by z vaší výšky další centimetry opticky ubral. Pro muže vyšší postavy je naopak vhodný kabát s délkou ke kolenům.

Kdybyste měli obavu, že je investice do kabátu zbytečná, protože často v obleku nechodíte, nevěřte tomu. Pánský kabát skvěle využijete nejen k obleku, ale i k volnočasovým kalhotám nebo riflím. Máte skvělou alternativu na zimní období, abyste měli možnost změnit styl. Nemusíte projít zimou v jedněch džínách a v jedné bundě. Pro vaše volnočasové aktivity je volba kabát, sako, svetr a džíny dokonalá. Kabát navíc skvěle doplníte elegantní šálou, která vás zahřeje a dodá vám šmrnc.

Pořád nevíte, jaký kabát byste si vybrali? Podívejte se na značkové pánské kabáty BANDI a nechte se inspirovat.

Akce

Oblečte ženicha zcela zdarma

Oblečte ženicha zcela zdarma

Věděli jste, že u BANDI můžete obléct ženicha úplně zdarma? Stačí, když využijete jedinečné akce 3+1 nejdražší ZDARMA. Ušetříte tak tisíce korun.

Čtěte více