Společenská událost

Vídáte v televizi, filmech nebo časopisech celebrity ve smokingu a také byste v něm rádi vyrazili do společnosti? V pořádku. Pánský smoking je velmi atraktivní společenský oděv, ve kterém můžete udělat perfektní dojem. Pozor. Měli byste však vědět, že smoking se nosí především v rámci dress codu BLACK TIE, pro který platí jasně daná pravidla společenské etikety.

Čtěte více

Venku je mínus deset stupňů a vy se chystáte na společenskou událost. Oblékli jste si dokonale padnoucí společenský oblek, vyleštili boty, košili doplnili o luxusní manžetové knoflíčky. Hotovo. Jste ztělesněním slova elegán. Nyní už jen něco teplého na sebe a můžete vyrazit. A právě teď nastává ten kritický moment, kdy si výběrem svrchníku můžete status elegána udržet nebo se zcela módně odprásknout. Co na sebe? Bundu nebo kabát?

Čtěte více

Žádný muž by nechtěl vypadat už při zahájení plesu tak, že je společensky unavený. A pokud je menšího vzrůstu, jistě by rád vypadal díky oblečení vyšší. Přečtěte si praktické rady a jednoduché triky, které vám pomůžou k tomu, abyste na plese udělali dojem a vypadali skvěle.

Čtěte více

Často mi píšete dotazy prostřednictvím e-mailu, jak se správně obléknout na pohřeb. Je zcela pochopitelné, že vám záleží na tom, jak budete na této události vypadat. Jedná se o poslední rozloučení se zesnulým, kterému každý z nás přikládá mimořádný význam.

Čtěte více

Nevíte jaký pánský oblek a doplňky vybrat na ples, abyste vypadali skvěle? Záleží vám na tom, abyste udělali dojem? Nesprávným výběrem obleku můžete hodně pokazit. A to, i když budete přesvědčeni, že jste oblečeni správně. Přečtěte si to základní, co byste měli vědět, a co by vám mohlo pomoct, když se budete chystat na ples.

Čtěte více